Jammer dat ik geen video heb, er was nl duidelijk rotatie te zien in de kolk. Draaide rondjes. Als jij je conclusies zomaar trekt, ok.
Ik heb geen duidelijke shelf gezien, het was even vrijwel windstil en de temperatuur steeg een graad of 5. Duidelijk inflow dus. Daarbij was het droog. Als je andere foto's eens goed bekijkt, zie je toch rond de kolk enkele uitstulpingen ontstaan die geen van alleen meer werden., Gelukkig. Ik acht het niet onmogelijk dat dat verderop wel het geval was. Een foto die ik heb geplaatst (waarbij je ook de structuur van Blitz ziet) geeft wel aanzet tot denken (en duits nieuws te bekijken (omgeving heinsberg?).
Het is ook duidelijk bij de overzichtsfoto dat de outflow kant van de bui links zit. Hier zijn duidelijk witte valstrepen te zien (hagel dus). Dit is niet over ons gekomen. De kolk (wallcloud eromheen?) hebben we hier zien ontstaan. Eerst fractus en toen begon het hele geval te roteren met als middelpunt uiteindelijk de kolk. Deze kolk beweegt trouwens geloof ik anticyclonaal, dwz tegengesteld aan een depressie.
Aparte gewaarwording iig.
Quote selectie